השבוע בחופים

הודעות מועצה אזורית חוף הכרמל • כניסות

 

שלום לכולם,

 

מודה אני

לפניך ולך,

על כל החסד והאמת והטובה והרעה והטובה,

שעשית עמדי

ועם ביתי,

ועם קרובי וידידי ועם בני עמי

ועם ארצי, ועם כל העולם והאדם

אשר בראת.

בלאט, חרש חרש

אט אט, טופפות

עתידות עתידות לקראתנו,

ואת מחייכת אליי מתוך השינה.

יהיה לנו טוב, טוב מטוב, טוב מאוד,

זה מתחיל כבר בבוקר בבוקר

את צוחקת אליי

מתוך מתוך השינה. (מאיר אריאל)

 

בימים אלה מסתיים מיזם עשרת ימי תודה, עשרת הימים בין יום השואה ליום הזכרון, המבקשים מאיתנו לעצור, להתבונן, לבחון ולהכיר תודה לכל מה שנראה לכאורה מובן מאליו. ימים אלה מבקשים לבחון שוב את מושג התודה, על היבטיו השונים, כתוכן בעל משקל ומשמעות, כזה המתבונן על העבר, מתייחס אליו בהווה ובכך יוצר טוב לעתיד. המיזם פעל השנה בשיתוף יפעת ברכמן ומעורבות חברתית מעגן מיכאל, ביה"ס המשותף, ביה"ס מעגנים והמכינה הקדם צבאית "מנשרים קלו" במעגן מיכאל.

 

 

השבוע הסתיים מסע אמהות ובנות בת המצווה. הרבה שמחה והתרגשות ליוו את מפגש הסיום ונוצרה תחושה כי המסע רק התחיל וכבר נגמר... מהר מידי. מהמפגש הראשון נוצרה קבוצה חמה, פתוחה ונעימה. חמשת המפגשים עברו ביעף וסיפקו משמעות ותוכן לאמהות ולבנות, על המעבר מילדות לנערות ועל התבגרות. בימים אלה אנחנו נערכים לפתיחת קבוצה נוספת של אמהות ובנות, לפרטים בטלפון , 052-8884639 04-9549236 או  בטופסhttps://forms.gle/SLKbJBArqNMc6AHP8

 

 

בימים אלה, תיקון ליל שבועות בנושא אמת ושקר בתחומי חברה, פוליטיקה והנהגה נראה רלוונטי מתמיד. אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בעיצוב החברה בה אנו חיים ולהשתתף במעגלי השיח השונים בנושא. השנה בתוכנית הרצאה של דב אלבוים על אמת אבסולוטית ואמת של רגש וחיים, הכניסה חופשית!