לקראת הבחירות ב- 30.10.18

קיזמכר איציק • כניסות

לתושבי בת שלמה שלום רב,

בקרוב מאוד, ב- 30.10.18 תיערכנה הבחירות לראשות מועצת חוף כרמל ולוועד המקומי.    לאחר שנים ארוכות שבהן מועצת חוף כרמל ראתה בבת שלמה "נטע זר", מסתמן עכשיו שינוי חיובי, ואנחנו בטוחים שאסיף איזק כראש מועצה, יתמוך ויפעל לקידומה של בת שלמה.  חשוב על כן שתושבי היישוב יתלכדו בתמיכה גורפת באסיף, תמיכה שתסמן לאסיף את כמיהת התושבים לשינוי משמעותי.

לראשונה, זכאים להצביע גם בני נוער בני 17 ומעלה. להצבעה ראשונה חשיבות ערכית, שכן היא מסמלת לצעירים שהם הם האחראים לקביעת גורלם והן יכולים להשפיע איך ייראו חייהם.    חשוב על כן לעודד את הצעירים לבוא ולהצביע.  המעוניינים לברר באם הם ברשימת הבוחרים, יכולים לפנות אלי ל- 052-3997143 (טלפון או וואטס-אפ)  ויקבלו תשובה מיידית.

צה"ל מאפשר לחיילים להצביע במקום מגוריהם או בבסיסים מיוחדים (צריך לברר איפה ואיך).  חיילים תושבי המקום, שמעוניינים להצביע בבת שלמה, יכולים לקבל מכתב פנייה למפקד, שמבקש לשחררם על מנת שיוחלו לממש את זכותם לבחור.  המעוניינים במכתב פנייה למפקד, אנא התקשרו אלי בדחיפות (איציק – 052-3997143).

אנו נערכים לארגן הסעה לחיילים ולסטודנטים מירושלים, ת"א, באר שבע ומהצפון.  המעוניינים בהסעה – נא פנו אלי בדחיפות.

יום הבחירות הוא יום שבתון. אנו קוראים לכל תושבי בת שלמה לבוא ולהצביע, לבוא ולהדגיש את רצון תושבי יישובנו בשינוי משמעותי.  אנו מאמינים, שרק התלכדות גורפת סביב המועמד המוביל אסיף איזק, יכולהלהוביל לשינוי המיוחל.

איציק קיזמכר

אסיף איזק 30.10