הזמנה להתנסות באימון בשיטת סאטיה - שיחת הכנה ללא עלות ואימון במ

הדר ליבנה • כניסות

שלום,
שמי הדר ליבנה, בת 37, תושבת בת שלמה, ואני מאמנת בשיטת סאטיה בקליניקה שלי, כאן, בבת שלמה
עיסוקי הנוספים הם גינון וחקלאות ובעברי עסקתי במוזיקה כיוצרת עצמאית.

במסגרת הכשרתי כמאמנת סאטית, אני מציעה: 
1) שיחת הכנה - ללא עלות. אימון ממוקד כהכנה לקראת שיחה או אירוע חשובים (סיטואציה שמלחיצה אותך כמו ראיון עבודה, מבחן, טסט נהיגה, שיחה משמעותית, או אפילו מפגש משפחתי). נטפל בדאגות שלך לקראת הפגישה, נחדד את המטרות, ונעבוד על מי שחשוב לך להיות בפגישה ומה חשוב לך לתת בה. האימון אורך שעה וחצי עד שעתיים ונעשה בשיחת טלפון או בקליניקה שלי. זאת הזדמנות עבורכם להתנסות בשיטת סאטיה ובדינמיקה שתיווצר ביננו ללא עלות. במסגרת הכשרתי כמאמנת סאטית אני מקיימת עוד כמה שיחות בודדות כאלה בהתנדבות -אתם מוזמנים לספר לכל מי שיכול לקבל ערך משיחת אימון כזאת.

2) תהליך של אימון אישי בשיטת סאטיה - במסגרת הסטאז' יש לי עוד 3 מקומות במחיר מוזל:
14 מפגשים ראשונים בעלות של 80 ש”ח לשעת אימון. 
המפגשים הבאים יהיו בעלות של 150 ש”ח לשעת אימון. 
האימונים נערכים בבת שלמה.

לבירור פרטים נוספים ו/או קביעת שיחת הכנה או פגישת היכרות, 
אתם מוזמנים ליצור איתי קשר: הדר 0528640524 
hadarliv@gmail.com

קצת על עצמי:
מזה 6 שנים שאני נשמעת לקריאת ליבי החזקה להכנס ולחקור פנימה והחוצה את נבכי הנפש והגוף שלי ושל אחרים. מסעי עבר דרך תחנות התנסותיות רבות: חקר חיי קהילה שיתופיים בנאות סמדר ובקהילה אקולוגית נאה, לימודי תקשורת מקרבת, השתתפות בקבוצות לימוד ותראפיה תהליכית של פסיכולוגיה גופנית, שינויי תזונה, קיום צומות ועוד. לפני  שנה וחצי מצאתי את המיקוד שכה כמהתי לו כשבחרתי לצעוד בדרך רוחנית של התפתחות אישית שנקראת שיטת סאטיה. השיטה הזאת הכניסה בהירות, שקט ומשמעות לחיי. מהרגע שפגשתי בה, הרגשתי שמצאתי את אשר חיפשה נפשי. הרגשה שממשיכה ללוות אותי גם כיום - הודות להליכה בדרך הסאטית, אני כל יום, יותר ויותר, בת האדם שאני רוצה להיות.

מהי שיטת סאטיה?
SATYA בסנסקריט – אמת, חוויה מלאה. בפאלית – קשב עמוק.
עפ"י שיטת סאטיה אין את מה לשנות יש את מה להכיר ולפגוש. כל אדם הוא גדול ויכול ויש לו את כל התשובות בתוכו. אנחנו כל הזמן עסוקים ב"מה קורה בחוץ?" ואיך לשפר את חיינו באינספור פעולות ודרכים חיצוניות. שיטת סאטיה מציעה להתיק את נקודת המבט מבחוץ פנימה. מטרת התהליך הינה ללמד את האדם להכיר את עצמו – דרך התחושות, הרגשות, תפיסות העולם, האופן בו הוא פועל, השפה בה הוא בוחר לתאר את המציאות, המגבלות שלו ומה שיצר אותן. לגוף שלנו יש שפה משלו, תחושות הגוף משקפות את המצב הרגשי שלנו. כשמופיעה תחושה לא נעימה האינסטינקט שלנו הוא להימנע ממנה ע"י תגובה מיידית – בכי, כעס, קפאון או התנתקות, תגובה אוטומטית שלאו דווקא מיטיבה עימנו. בחדר האימון נלמד לשהות עם התחושות הלא נעימות, נפגוש את המקור של אותן תחושות בגוף בזכרונות הילדות ונביא ריפוי למקום הזה.
מתוך ההכרות העצמית והשהות עם התחושות שעולות בגופנו ועם מה שהן מעלות, מתאפשר שחרור האחיזה הרגשית של כל מה שלא משרת אותנו יותר. כעת יש לנו יותר חופש אל מול נסיבות החיים ואפשרות בחירה אמיתית שלא מגיעה מתוך האוטומט, בו אנו מורגלים לבחור, אלא מתוך חופש לראות ולבחור אפשרויות שלא היו נגישות לנו קודם לכן. 

אני לא יודעת אם ההסבר הזה מובן לכם - זו שיטה שכדי להבינה באמת יש לחוות אותה. 
הסאטיה עבורי היא דרך חיים עמוקה ונרחבת. ישנו קסם שמתרחש בחדר האימון ומחלחל אחר כך לחיים. שיטה שמחברת בין שמיים לארץ באופן מופלא, מאוד רוחנית ובו בזמן גם מאוד מעשית.

אני מזמינה אתכם לבוא להתאמן אצלי - לעבור תהליך עומק משמעותי ומשחרר של היכרות עצמית ופיתוח חוסן נפשי וחמלה, של טרנספורמציה במערכות היחסים עם נושאים ואנשים - היחסים שבונים את חייך.
את/ה מוזמנ/ת לבוא, להיפגש, להכיר ולראות אם יש בך קריאה להתמסר לתהליך שכזה איתי.

לבירור פרטים נוספים ו/או קביעת שיחת הכנה או פגישת היכרות, 
אתם מוזמנים ליצור איתי קשר:
הדר 0528640524 
hadarliv@gmail.com
בואו נקפוץ למים.

אשמח לשיתופים ולהפניות, תודה מקרב לב על הקריאה.

WhatsApp Image 2019-03-17 at 12.22