תושבים יקרים

שלומית לוי • כניסות

שלום לכולם,
ראשית, ממש כיף לראות שעוד ועוד תושבים ממחזרים את הפסולת הביתית שלהם ואנחנו בין המושבים המובילים במיחזור באזור חוף הכרמל.
כמובן שיש לנו עוד הרבה מה לעשות כדי לצמצם את הפסולת שלנו למינימום.
אני התחלתי לפני כחצי שנה לזרוק את כל הפסולת האורגנית שלנו לקומפוסט, כ-10 קילו בשבוע של שאריות מזון פירות וירקות שיהפוך בסוף התהליך לקומפוסט לגינה. בנוסף קיבלתי תולעים אדומות שאני מגדלת באהבה ונותנת להם שאריות מזון. מי שרוצה לדעת יותר על כך מוזמן לבוא אלינו לראות ולקבל הסבר.

רציתי לעדכן אתכם שבאזור של המגרש כדורסל הונח סל לאיסוף בקבוקים גדולים וקטנים כדי שהילדים וההורים יוכלו לשים את הבקבוק בסל במקום בפחים הקטנים, כך יש סיכוי שהבקבוקים יגיעו למתקן המיחזור או שילדים יוכלו להחזיר לסופר ולקבל את כספי הפיקדון.
ודבר אחרון, אני ממש מבקשת מכולכם לשים בקרטוניה רק קרטונים, לא ניילונים, לא קלקר, לא אריזות ביצים, לא עיתונים, לא אריזות קונפלקס וכו' - רק קרטונים. שבוע שעבר מישהו הניח בקרטוניה ארגז צימוקים וארגז פקאנים, לא ברור לי למה. אמניר לא לוקחים פסולת רק קרטונים/ארגזים ריקים ולכן כל יתר הדברים מושלכים על הרצפה. היום ניקיתי את הקרטוניה ואני מקווה שכולם ישמרו על הניקיון שנוכל ליהנות כולנו ממושב נקי ומצוחצח.
קשרתי לקרטוניה, חוט עם מספריים לצורך יישור הארגזים, כך הם לא יתפסו הרבה מקום במתק וכמובן שרצוי להכניס אותם כמה שיותר פנימה ולא בקצה.

תודה רבה על הזמן שהקדשתם בקריאת ההודעה.
אם למישהו יש שאלות לגבי פינות המיחזור או ראיתם מפגע כלשהו, מוזמנים לפנות אליי.
שלומית לוי 052-6448281

IMG-20200622-WA0032IMG-20200618-WA0015